نحوه ی طراحی و اجرای تایل بتنی در دکوراسیون داخلی

نحوه ی طراحی و اجرای تایل بتنی در دکوراسیون داخلی

نحوه ی طراحی و اجرای تایل بتنی در دکوراسیون داخلی

 

نحوه ی طراحی و اجرای تایل بتنی در دکوراسیون داخلی، یکی از مسائلی است که بیشتر افراد در مورد آن آگاهی ندارند. اینکه بتن با چه عناصر دیگری قابلیت تطابق دارد و یا باید از چه تم رنگی استفاده شود از مسائلی است که در اینجا بدان خواهیم پرداخت. همراه ما باشید تا با چند ایده ی اجرای بتن در دکوراسیون داخلی بیشتر آشنا شوید.

 

ترکیب بتن داخلی با عناصر طبیعی

 

بتن داخلی

بدلیل اینکه بتن چهره ای سرد و خشن دارد ، بهتر است برای لطیف کردن فضا از عناصر طبیعی استفاده نمود. بتن از جمله مصالح صنعتی است که اجرای آن بصورت ساده میتواند در بلند مدت کسالت بار باشد، که  برای جبران آن باید از مواردی که نشانی از طبیعت و زندگی داشته باشد استفاده نمود.

عناصر طبیعی در دکوراسیون داخلی شامل گیاهان سبز ، چوب و مواردی از این دست میشود. برای این منظور میتوان در کنار بتن داخلی حتی از یک میز غذاخوری چوبی استفاده نمود. از نکات دیگر هنگام اجرای بتن ، استفاده از رنگ های روشن است ، تا بتواند خشکی ایجاد شده توسط بتن در فضا را خنثی نماید.

 

ترکیب بتن داخلی با دیگر عناصر سبک اکسپوز

 

تایل بتن داخلی

همانطور که پیشتر گفته شد ، بتن یکی از مصالح مورد استفاده در مناطق صنعتی بوده و به همین دلیل بسیار در سبک دکوراسیون داخلی اکسپوز پرطرفدار میباشد. استفاده از آجر داخلی دکوراتیو، و یا مبلمان چرمی و فلزی  در کنار بتن جلوه ای دیگر خواهد داشت.

همانطور که در تصویر فوق مشاهده میکنید، استفاده از مبلمان چرمی و میز شیشه ای با پایه های فلزی جدابیت بتن داخلی را چندین برابر نموده است. از دیگر عوامل اثر گذار در ترکیب فوق میتوان به نوع نورپردازی آن اشاهر نمود؛ اجرای یک نور مخفی در سقف کاذب بتنی در القای حس مدرن بودن فضا بسیار موفق عمل نموده است.


لیست اخبار

مقالات