سقف کشسان آینه ای ، متریالی نو برای سقف کاذب

سقف کشسان آینه ای ، متریالی نو برای سقف کاذب

سقف کشسان آینه ای ، متریالی نو برای سقف کاذب

 

سقف کشسان آینه ای، متریالی نو برای سقف کاذب محسوب میشود، که معمولا افراد خاص پسند بیشتر از سایرین جدب این محصول خواهند شد. اجرای سقف آینه ای یا همان لاکر علاوه بر چهره ای متفاوت و زیبا ، از یکسری مزیت ها نیز برخوردار بوده که در ادامه به ویژگی های مثبت سقف کششی براق در دکوراسیون داخلی اشاره خواهیم نمود.

 

سقف براق و آینه ای در دکوراسیون داخلی

 

سقف آسمان

همانطور که از نام این محصول پیداست ، قابلیت گذر نور از خود را نداشته و همچون آینه بازتاب نور را دارا میباشد. پس اگر از این سبک سقف کاذب در طراحی دکوراسیون داخلی خود استفاده مینمایید ، باید به میزان نور محیط نیز توجه کنید، به هر میزان نور محیط شما زیاد باشد انعکاس نور در سقف زیاد و بالاعکس آن شکل خواهد گرفت.

همچنین از ویژگیهای سقف آینه ای میتوان به بزرگتر دیده شدن و همچنین بلندتر بنظر رسیدن فضا اشاره کرد. یکی از ترفندهای دکوراسیون داخلی بالاخص در محیط های کوچک، جهت بزرگتر به نظر رسیدن فضا استفاده از آینه های سراسری و کار گذاری آن در نقاط مهم میباشد. این شیوه در مورد سقف نیز کاربرد داشته که باعث بلندتر و همچنین بزرگتر دیده شدن فضا  میشود.

 

انواع سقف لاکر در طراحی داخلی

 

سقف کشسان

سقف لاکر ، همان سقف آینه ای است که طراحان و معماران بیشتر با این نام آشنایی دارند. پس اگر طراح شما سقف لاکر را برای قسمتی از دکوراسیون داخلی تان پیشنهاد داد بدون هیچ درنگی آن را بپذیرید ؛ زیرا قابلیت انطباق این متریال با هر نوع سبک طراحی داخلی و همچنین کاربری بسیار بالا بوده و میتواند زیبایی خود را به رخ بکشد.

تنوع رنگبندی سقف کشسان لاکر  بسیار بالاست ، که همین موضوع دلیل اجرای راحت آن در هر نوع ترکیب رنگی میشود. اما از رنگ های پرطرفدار این نوع سقف کششی ، مشکی و سفید است، چراکه این دو نوع رنگ خنثی میتواند براحتی با هر سبکی خود را هماهنگ نماید. رنگ سفید بدلیل روشن بودن و باز کرن فضا از رنگ مشکی پر کاربرد تر بوده، و مشکی برای مکانهایی که طراحی خاص و فانتزی دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

 


لیست اخبار

مقالات