نکات مهم قبل از اجرای سقف کشسان

نکات مهم قبل از اجرای سقف کشسان

نکات مهم قبل از اجرای سقف کشسان

 

اگر قصد اجرای سقف باریسول در دکوراسیون داخلی دارید، باید در مورد نکات مهم قبل از اجرای سقف کشسان آگاه باشید. عواملی همچون بهترین زمان برای اجرای سقف کششی در طول بازسازی ساختمان ، مواردی که باید به عنوان زیرسازی در سقف کاذب انجام شود همچون نورپردازی و اینکه تا چه میزان ارتفاع سقف را کاهش میدهد را شامل میشود. همراه ما باشید تا پاسخ سوالات فوق را دریافت نمایید.

 

بهترین زمان برای اجرای سقف کشسان در بازسازی دکوراسیون داخلی

 

سقف کشسان

اگر در حین نوسازی ساختمان هستید، این سوال که بهترین زمان برای اجرای سقف کشسان در بازسازی دکوراسیون داخلی چه موقع هست برایتان پیش خواهد آمد. چراکه لحظه ی مناسب برای نصب سقف کششی از جمله نکات مهمی است که باید در برنامه ریزی خود جهت بازسازی دکوراسیون داخلی تان از قبل بدان توجه نمایید.

بهترین زمان اجرای سقف آسمان کشسان زمانی است که دیگر نیازی به بازسازی محیط اطراف نداشته باشید. برای انجام این کار بهتر است که نبشی مخصوص با گیره های اتصال را در سقف جایگذاری نموده و پس از آن به اجرای نورپردازی و یا رنگ کردن محیط اطراف آن بپردازید، سپس به عنوان کار نهایی ، پارچه ی کشسان را بر روی سازه اجرا نمایید. چراکه از آسیب های احتمالی مصون خواهد ماند.

 

میزان کاهش ارتفاع و زیرسازی مورد نیاز سقف کششی

 

سقف آسمان کشسان

سقف کششی باریسول معمولا از بین دیگر متریال های قابل اجرا به عنوان سقف کاذب کاهش ارتفاع کمتری دارد، اما یکسری نکات دیگر سبب میشود تا این کاهش ارتفاع، افزایش یاید. همچون :

  • نوع نورپردازی و سیم کشی
  • وجود کابل های چندگانه و پوشش آنها
  • نوع لوله کشی و نیاز به پنهان کردنشان
  • نوع کارگذاری تهویه هوا همچون هواکش ، هود و ...

و آخرین نکته ای که باید بدان پرداخت ، اقدامات لازم برای زیرسازی سقف کشسان است. حتی اگر شلوغترین و بی نظمترین تاسیسات ساختمانی را داشته باشید که نیاز به پنهان کردن دارد ، این مژده را به شما میدهیم که نیازی به اقداماتی اضافه نداشته و تنها کافی است تا نورپردازی مد نظرتان را اجرا و سپس پارچه ی کشسانی را بر روی سقف اجرا نمایید.


لیست اخبار

مقالات