قیمت چمن مصنوعی و علت تفاوت قیمت آن

قیمت چمن مصنوعی و علت تفاوت قیمت آن

قیمت چمن مصنوعی و علت تفاوت قیمت آن

 

قیمت چمن مصنوعی و علت تفاوت قیمت آن ، ازمسائلی است که بیشتر افراد بدنبال پاسخ آن هستند. اگر قصد خرید چمن دکوراتیو مصنوعی را داشته باشید با یک لیست بلند بالایی از کد و قیمت های متفاوتی روبرو میشوید که نمیدانید کدام یک از آنها مناسب محیط شماست و این تفاوت قیمت چه تاثیری بر روی متریال انتخابی شما دارد. همراه ما باشید تا بصورت کامل پاسخ این سوال را بیابید.

 

تفاوت چمن های مصنوعی با یکدیگر

 

چمن مصنوعی

اولین قدم توضیح در مورد تفاوت چمن های مصنوعی با یکدیگر میباشد. این تفاوت در جنس بستر اصلی و یا به اصطلاح بکینگ ، جنس نخ ها (ساقه های چمن) ، تراکم بافت ، استفاده از یک یا چند رنگ ، و در نهایت ارتفاع چمن مصنوعی بوده و سبب شده تا انواع گوناگونی از این متریال دکوراتیو در دسترس افراد قرار گیرد.

طبیعتا چمن مصنوعی که از ترکیب چند رنگ و تراکم بالای بافت و ارتفاع نخ های بافته شده بیشتری تولید شده باشد کیفیت بالاتری به نسبت نوع تک رنگ و ساقه های کوتاه با تراکم پایین بافت برخوردار میباشد. اینکه بودجه ی در نظر گرفته ی شما چه مقدار است و از طرفی دیگر کاربری محیط شما چیست در نوع انتخاب بسیار اثر گذار میباشد.

 

قیمت انواع چمن مصنوعی

 

چمن مصنوعی دکوراتیو

همانطور که پیشتر گفته شد ، میزان بودجه ی درنظر گرفته شده و همچنین کاربری محیط دو فاکتور اصلی برای انتخاب چمن مصنوعی محسوب میشود. اگر بودجه ی در نظر گرفته ی شما پایین باشد باید به سراغ چمن های کم تراکم و ترکیب رنگ کمتر و ارتفاع ساقه های پایینتر بروید.

به عنوان مثال اگر محیط مورد نظرتان بالکن خانه باشد ، انتخاب پایین ترین درجه ی چمن مصنوعی موردی نداشته و میتواند پاسخگوی نیاز شما در سالیان زیادی باشد. اما اگر محیط مورد نظرتان پر رفت و آمد تر و همچنین بزرگتر باشد چه از نظر ظاهری و چه از نظر کیفیت باید به سراغ چمن های مصنوعی گرانتر روید. برای مشاهده ی لیست قیمت چمن مصنوعی بر روی لینک آبی کلیک نمایید.


لیست اخبار

مقالات