کاربرد ورق های چرم مصنوعی دکوراتیو

کاربرد ورق های چرم مصنوعی دکوراتیو

کاربرد ورق های چرم مصنوعی دکوراتیو

 

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که کاربرد ورق های چرم مصنوعی دکوراتیو چیست؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید در مورد ویژگی، این ورق های دکوراتیو توضیحاتی ارائه دهیم. ورق های چوب پلاست با روکش چرم ، بدلیل دارا بودن ویژگی هایی همچون، انعطاف پذیری بالا ، وزن پایین و مقاومت بسیار بالا در هر شرایط محیطی سبب گشته تا بتوان از این متریال لوکس دکوراتیو به صورت های گوناگون در دکوراسیون داخلی بهره برد. همراه ما باشید تا با چند نمونه از کاربرد  ورق های لوکس دکوراتیو چرمی آشنا شوید.

 

در و دیوارهای چرمی با ورق های چوب پلاست

 

ورق چرم دکوراتیو  دکوراسیون داخلی

یکی از پرکاربردترین ورق های چوب پلاست روکش چرم ، استفاده از آن به عنوان دیوارپوش میباشد. دیوارپوش یک راه حل ایده آل برای پوشش دیوارهایی که دچار نقص ظاهری (همچون صاف نبودن و یا داشتن موجهایی بر روی آن) ، تراز نبودن و در نهایت نداشتن پوشش گچی هستند، محسوب میگردد.

اگر نیاز به طراحی خاص و لوکس دارید، و در عین حال دیوارهای داخلی محیط مد نظرتان دچار چنین نواقصی هستند، اجرای دیوارپوش های چرمی پاسخگوی نیاز شما خواهد بود. علاوه بر دیوار ، شما میتوانید از ورق های چرمی برای پوشش درب ها نیز بهره ببرید ، که با کمترین هزینه ، لوکس ترین دکوراسیون داخلی را برای شما فراهم خواهد کرد.

 

سقف کاذب دکوراتیو با ورق های چرمی

 

سقف کاذب و دیوارپوش چرمی

از دیگر کاربردهای ورق چرم ، اجرای آن به عنوان سقف کاذب و یا سقف دکوراتیو میباشد. این متریال لوکس دکوراسیون داخلی بصورت تایل و یکپارچه ، به عنوان سقف کاذب و یا سقف دکوراتیو قابلیت اجرایی دارد.  اگر قصد شما اجرای سقف کاذب است ، ابتدا باید زیر سازی های لازم (سازه برای تایل و یا چوب زیر سازی برای ایجاد چهارچوب جهت اجرای یکپارچه) را انجام و سپس این متریال را بر روی آن کار نمایید.

اما اگر به عنوان محصولی دکوراتیو برای زیبایی بیشتر خواهان استفاده از ورق های چرمی بر روی سقف هستید، میتوانید بدون نیاز به زیرسازی ، بصورت دکوراتیو اجرا نمایید. همانطور که در تصویر فوق مشاهده میفرمایید ، اجرای ورق چرمی بر روی سقف کناف از نمونه طرح های اجرایی توسط این متریال لوکس داخلی است .


لیست اخبار

مقالات