اجرای دیوار شاخص با بتن نما در دکوراسیون داخلی

اجرای دیوار شاخص با بتن نما در دکوراسیون داخلی

اجرای دیوار شاخص با بتن نما در دکوراسیون داخلی

 

در این مطلب با هم مروری بر اجرای دیوار شاخص با بتن نما در دکوراسیون داخلی خواهیم داشت. دیوار شاخص یکی از شاخصترین اصول دکوراسیون داخلی محسوب میشود که با رعایت و اجرای آن میتوانید؛ محیط خود را با کمترین هزینه همچون ژورنال های طراحی داخلی تزئین نمایید. همراه ما باشید تا با اصول و شیوه ی اجرایی دیوارشاخص بوسیله دیوارپوش بتنی بیشتر آشنا شوید.

 

دیوار شاخص چیست؟

 

بتن نما

قبل از پرداختن درمورد دیوار شاخص ، باید در مورد نقطه ی کانونی در دکوراسیون داخلی توضیحاتی ارائه نماییم. نقطه ی کانونی محلی است که باید در طراحی داخلی بیشترین جلب توجه را داشته باشد. حال با توجه به تعریف نقطه ی کانونی  دیوارشاخص ، دیواری است که باید حکم نقطه ی کانونی در دکوراسیون داخلی داشته باشد.

به عبارتی دیگر، تزئین دیواری که خواهان جلب توجه آن در محیط داخلی هستید، دیوار شاخص نام دارد. حال روشهای متفاوتی برای این موضوع پیش روی افراد قرار دارد،اما اولین قدم برای داشتن دیوار شاخص استفاده از متریالی متفاوت با سایر اجزای دکوراسیون داخلی است، که دیوارپوش بتنی نیز میتواند این نقش را به خوبی ایفا نماید.

 

پانل بتنی و دیوار شاخص

 

تایل بتن نما

همانطور که پیشتر گفته شد، اجرای پانل بتنی برای دیوارشاخص ایده ی مناسبی محسوب میشود. پوشش دیوار تلویزیون در اتاق نشیمن به عنوان دیوارشاخص بوسیله ی تایل های بتن اکسپوز یک ایده ی متفاوت و جذاب برای دکوراسیون داخلی مدرن میباشد. جهت هماهنگی سایر اجزای محیط داخلی با این نوع دیوارپوش استفاده از رنگ های خنثی بسیار کارساز میباشد.

همچنین برای زیبایی بیشتر و همچنین شکستن سردی بتن در دکوراسیون داخلی ، از چوب و گیاهان سبز میتوانید استفاده نمایید. اجرای بجای این دو متریال در دکوراسیون داخلی مدرن و اکسپوز، سبب میشود تا از یکنواختی و در نتیجه دلزدگی محیط در طولانی مدت جلوگیری نماید.


لیست اخبار

مقالات